Kullanıcı adı :
 Şifre :
Üye ol

> DİĞER HİZMETLERİMİZ

   

TOPLU EMAİL GÖNDERME

  Sınırsız ve Sorunsuz Kullanım
   
Siparişleriniz 1 gün içerisinde Metelixiz.Net güvencesiyle kargoya verilir. 
   
Saat 13:00 dan önce ödemesi yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir.
   
25 Nisan 2007 saat 14:51 de yapılan son güncellemelerle % 90 gönderim başarısı sağlanmıştır.
   
Kargo bedeli fiyatlarımıza dahildir.
    Sorunsuz teslimat için, sipariş bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız yeterlidir.

ARAMA MOTORLARINA KAYIT

 Neden Reklam: Dünyanın en çok tercih edilen ve en başarılı reklam çözümleriyle  inanılmaz hit artışı sağlamak, daha çok ziyaretçi ve müşteri sağlamak, hiç kimsenin bilmediği sitelerden sıyrılıp, herkesin bildiği, ziyaret edilen, sektörünüzde ilk akla gelen firma olmanızı sağlamak için.
Neden Arama Motorlarına Kayıt ?
     -
Web sitenize daha çok ziyaretçi gelmesini sağlamak ve hedef kitlenizin sizi rahatça bulup, ulaşabilmesi için sitenizi arama motorlarına kayıt ettirmelisiniz. Metelixiz.Net, sizin büyük emekler ve amaçlarla yaptığınız-yaptırdığınız, yüksek miktarda para harcayarak açtığınız web sitenizi tam "altmış dokuz bin” (69.000) arama motoru (search engine) ve directorye kaydedip, rahatça bulunabilmeniz için hizmet veriyor. Arama motorlarına kayıt hizmeti verdiğimiz müşterimize bize inandıkları ve güvendikleri için teşekkür ederiz. Metelixiz.Net, her zaman verdiği hizmetin arkasında durarak, siz müşterilerine, "
ilk sırada çıkma garantisi veriyoruz!" gibi gerçek dışı vaatlerde bulunmadan, sitelerinizin kaydını yapmaya devam etmektedir. Siz de bizi tercih eden müşterimiz gibi sitenizi şimdi arama motorlarına kayıt ettirebilirsiniz. Hemen şimdi arama motorlarına kayıt siparişi vermek için lütfen tıklayınız.
Web sitenizin arama motorlarına eklenmeden önce, tamamen elden geçirilmesi ve arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi gerekir ki bu da arama sonuçlarında üst sıralarda gelebilmek için en önemli kuraldır.

 
 
 

HOSTİNG

windows hosting
linux hosting

RESELLER

windows reseller
linux reseller

SERVİSLER

domain tescil
diğer servisler
Servisler

MÜŞTERİ HİZ.

iletişim
hakkımızda
banka hesaplarımız

 

 

Tüm hakları www.NetTurkTicaret.com  © internet hizmetlerine aittir